Szklanki świecące po dotknięciu


Chcesz sprawić niezwykły prezent swoim klientom lub pracownikom? Oferujemy szklanki z podświetleniem po dotyku z logo Twojej firmy. To doskonały sposób na zaskoczenie ludzi i wyróżnienie się spośród konkurentów. Jesteśmy gotowy pomóc w wyborze projektu i zapewnić szybką dostawę. Zrób wyjątkowy prezent z naszymi szklankami świecącymi po dotknięciu! Każdy będzie zaskoczony takim prezentem.

Napisz lub zadzwoń do nas dla zamówienia info@tocco.pl

+48 886757517

Ilość Cena z nadrukiem, zł nettoTermin realizacji
50-20042,32 tygodni
200-50040,23 tygodni
500-100038,53-4 tygodni
Cennik na szklanki z nadrukiem

Nasze świecące szklanki przyciągają uwagę dzieci podczas urodzin, szkolnych karnawałów, imprez tematycznych oraz świąt sezonowych. Ponadto błyszczące szklanki do whisky, szklanki do picia dodadzą blasku każdej uroczystości dla dorosłych, takiej jak rocznice, imprezy firmowe, imprezy koktajlowe, dyskoteki i nie tylko. Skorzystaj z naszych oryginalnych szklanek LED, aby cieszyć się likierami, bourbonem, koktajlami i napojami bezalkoholowymi.

Każdy zestaw szklanek wykonany jest z trwałego, bezołowiowego szkła, które spełnia europejskie standardy jakości oraz wymogi bezpieczeństwa. Nasze szklanki z podświetleniem LED będą błyszczeć jak diamenty podczas każdej uroczystości. Kubki koktajlowe TOCCO mogą świecić przez ponad 200 godzin lud około 2 lat.